loading

MOKKA AKSESUARLAR.

Opel Mokka, şehirli bir karaktere sahip ama yüksek oturma konumu, ekstra alan ve çok yönlülük isteyen, düşük maliyetli ve istekli bir yaşam tarzına sahip müşteriler için en ideal seçim. Bagaj düzenleme ve koruma aparatlarından konfor ürünlerine geniş yelpaze aksesuar seçenekleri, Mokka’nızdan daha fazla keyif almanız için tasarlandı.

Yeni Opel Mokka – Tavan Taşıyıcı ve Sabitleme Sistemi

Tavan Taşıyıcı ve Sabitleme Sistemi

Aerodinamik alüminyum tavan taşıyıcı, sörf tahtası veya tavan kutuları gibi Thule tavan taşıma ürünlerinin kolayca sabitlenmesine yardımcı oluyor. Tavan rayları aracın pürüzsüz şekline karışarak ek yükü rahatlıkla taşımanıza olanak veriyor.

Yeni Opel Mokka – Bagaj Bölümü Düzenleme Çözümleri

Bagaj Bölümü Düzenleme Çözümleri

Mokka için bagaj bölümü düzenleme ve koruma aksesuarlarımız arasında kargo halısı, sert kargo zemini ve sabitlenip muhafaza edilebilen kutular bulunuyor. Bu sayede bagajdaki eşyalarınızı dilediğiniz gibi sabitleyip istifleyebiliyorsunuz. Mokka’nız ilk aldığınız günkü gibi güzel görünecek.

Yeni Opel Mokka - Paspaslar

Paspaslar

Mükemmel koruma için üstün kalite paspaslar. Aracınızın tabanına mükemmel oturmaları için tasarlandı. Artırılmış güvenlik için Opel paspasları kaymayı önleyen sırtlara ve sabitleme noktalarına sahip. Kadife, ekonomi veya dört mevsim paspas seçenekleri, aracınızı bayiden alıp evinize getirdiğiniz ilk günkü gibi tertemiz görünecek.

Yeni Opel Mokka – Çeki Demiri

Çeki Demiri

Opel çeki demiri karavan veya treyler çekmek için özellikle tasarlandı. Sabit veya çıkarılabilir kanca olmak üzere iki farklı şekilde sunulan çeki demirleri yüksek kalite çelikten üretiliyor ve Opel’in en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılıyor.

Yeni Opel Mokka – Çocuk Koltukları

Çocuk Koltukları

Küçük yolcuların güvenliğini ve rahatlığını, her yaşta tüm çocuklar için sunulan Opel’in çocuk koltuklarıyla sağlayabiliyorsunuz. Her koltuk güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığı için tasarlanıyor. Emniyet kemeriyle ya da ISOFIX sabitleme noktalarına sabitlenebiliyor. Koltuk kumaşları yıkanabiliyor ve değiştirilebiliyor.

Sayfanın başına dön